Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Івано-Франківську відбиратимуть роботи для конкурсу “Для Бога я створю найкраще”

versii.if.ua 01/02/2017 18:29

В п'ятницю в Івано-Франківську розпочне роботу журі конкурсу малюнку "Для Бога я створю найкраще".

Журі конкурсу  малюнку  “Для Бога я створю найкраще” розпочне свою роботу 3 лютого у фортечній галереї “Бастіон”. Буде проведено огляд робіт поданих на конкурс. Конкурс малюнку  “Для Бога я створю найкраще” проводиться в Івано-Франківську вже вчетверте.Вперше такий захід було проведено в 2012 році, пишуть Версії.

“Це не є конкурсом дитячого малюнку, як дехто думає.  “Для Бога я створю найкраще” – це конкурс без категорій. В ньому можуть брати участь і дорослі – як професійні художники, так і аматори. Найцікавіша штука , яка разово сильно викручує емоції – це відбір робіт, що й відбудеться в п’ятницю 3 лютого 2017 року  (приблизно триватиме годину).

Більше тисячі учасників, потужняцькі роботи . Одночасно всіх їх можна буде побачити тільки в момент відбору журі . Також кожен відвідувач цього дійства зможе теж взяти участь у відборі (отримати від відповідального кілька таких самих наклейок як і у журі) .

Враження надпотужні . Будьте відкритими. І ми – відкриті, тому запрошуємо всіх бажаючих на 10 ранку в Бастіон”, – говорить один з організаторів конкурсу, франківський художник, музикант, дизайнер Ярема Стецик.