1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Івано-Франківську для підприємців запроваджують податкові канікули

versii.if.ua 24/03/2020 17:18

Місцевий бізнес не платитиме за зовнішню рекламу, літні майданчики та оренду комунального майна на час карантину.

Результат пошуку зображень за запитом податкові канікули

Про це під час щоденного брифінгу заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Окремо хочу звернутися до підприємців. Розуміємо, що зараз дуже непростий час. Ми прийняли рішення, що ми не будемо брати податки місцеві із зовнішньої реклами, з літніх майданчиків, які не працюють в цей час поки є карантин. Це оренда комунального майна, яке теж не задіяно. Вважаю, несправедливим те, що Верховна Рада зробила – забрала місцеві податки, а чомусь не обрізала фінансування своїх заходів. Не всі заклади сьогодні дослухалися. Якщо малий і середній бізнес дослухався і дотримується карантину, то великий бізнес, на жаль, не дотримується карантину. Ми маємо багато випадків, але вони теж на два місяці звільнені і оренда землі і податок на землю, і податок на нерухомість. Я вважаю, що це правильне рішення, але не тільки за рахунок місцевих бюджетів можна поповнювати. Але для підприємців ми прийняли рішення зробити податкові канікули. Ми розуміємо, що в першу чергу треба зберегти малий і середній бізнес», – відзначив міський голова, пишуть Версії.

Мер подякував волонтерам та підприємствам, які долучаються до допомоги населенню під час карантину. А також звернувся з повідомленням до лікарів.

«Ми не знаємо, як держава розпорядиться. Не знаємо, як держава буде доплачувати лікарям. Ми опрацьовуємо міські доплати, комунальні доплати нашим медикам, які долучені до боротьби з поширенням коронавірусу. Ми над цим працюємо, буквально найближчим часом відбудеться сесія міської ради. Ми обов’язково їх затвердимо. Навіть, якщо держава не виконає обіцянки. Ми обов’язково, що можемо, посильну допомогу надамо», – пообіцяв Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Коментарі: