1
Долар24.52
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.41
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В “Електроавтотрансі” розповіли, чому у Франківську ввечері переповнений комунальний транспорт

versii.if.ua 06/11/2019 09:51

В Івано-Франківську у години пік комунальний транспорт переповнений пасажирами.

Найчастіше така ситуація спостерігається вранці та ввечері.

Як розповів  керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, це пов’язано з тим, що приватники перестали їздити ввечері взагалі, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Їх практично немає. Ввечері їздимо тільки ми. Своїх графіків ми дотримуємось. Той транспорт, який можемо випускати – випускаємо. Але з 42-ох автобусів, які виїжджають на сім маршрутів, ми мали б випускати максимум 38, а краще 36. Натомість змушені випускати 40. Це нереальний план. Я постійно говорю, що на таку кількість маршрутів автобусів замало. Ми використовуємо транспорт більше, ніж повинні були б. Крім того, зупиняємо кожного дня якийсь автобус на плановий технічний огляд, що передбачено регламентом. Оскільки автобуси на гарантії, ми не можемо собі дозволити їх не оглядати. Тому зараз ми працюємо фактично в піковому режимі постійно”, – зазначив Віталій Голутяк.

Проблем з водіями підприємство не має, навпаки створений резерв кермувальників. Натомість є недостатня кількість автобусів.

“Якщо говорити про нові маршрути – тоді ще потрібно купувати автобуси. Виникає питання щодо їхнього розміщення. Цього тижня планується оголошення тендеру на 10 автобусів. Але під них швидше за все буде створюватись з нового року новий маршрут”, – розповів Віталій Голутяк.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Коментарі: