1
Долар24.24
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.66
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.21
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В центрі Франківська відбувся пікет в підтримку затриманих у Рівному студентів

versii.if.ua 27/05/2019 21:59

Івано-Франківські активісти вирішили не обмежуватися підтримкою затриманих студентів лише постами в мережі і провели акцію солідарності #Ямаюправонапротест на Вічевому Майдані.

«В суботу виходив на підтримку моряків. А за дві години – вийду на підтримку затриманих у Рівному неповнолітніх», – з такого повідомлення у Фейсбуці спонтанно організувалась сьогоднішня акція, пишуть Версії.

Серед учасників імпровізованого пікету виявились студенти різних прикарпатських ВУЗів, які побачили повідомлення в інтернеті. Долучались до «акції солідарності» і випадкові перехожі.

“Ми вийшли на підтримку активістів в Рівному. Для нас важливо цим донести, що люди мають право на свою думку. Вона може не подобатись президенту, депутатам. Але я маю право вийти і сказати свою думку”, – пояснила сенс акції активістка Наталія Сербин.

Нагадаємо, що 25 травня жителі Рівного – 20-річний хлопець і 16-річна дівчина – вийшли на вулицю міста з плакатами “Імпічмент президенту” і “Не кумівство, а по-братськи”.  Пікетувальників затримала поліція. У поліції повідомили, що мітингувальники не подали заздалегідь відповідної заявки.

Головним аргументом людей, що вийшли сьогодні на підтримку затриманих рівненчан було бажання, щоб  Україна не скотилась до рівня Білорусії чи Росії. Там за їх словами все теж починалося безневинно.

Коментарі: