Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Франківську у старій лікарні відкриють католицький дитячий садок

versii.if.ua 06/11/2019 16:14

Будівлю колишньої залізничної лікарні по вулиці Тарнавського, 12, яка минулого року постраждала від пожежі, списують. Натомість тут буде дитячий садок.

Результат пошуку зображень за запитом "дитячий садок"

6 листопада виконком підтримав рішення “Про списання та розбір нежитлових будівель, розташованих за адресою вул. Тарнавського,12, м. Івано-Франківськ”. Питання також винесено на сесію, яка відбудеться вже цієї п’ятниці – 8 листопада.

“Ми там передбачаємо католицький дитячий садочок. Ми домовились з Владикою, що вони виділяють кошти і роблять там садочок”, – повідомив мер.

Чи буде дошкільний заклад платним – поки невідомо, пишуть Версії.

“Будемо вирішувати, бо все залежить від законодавства. Якщо школи сьогодні фінансуються за рахунок державної субвенції, то на жаль дитячі садочки приватні не входять в державну субвенцію. Але в будь якому випадку ще один дитячий садочок нам не помішає”, – відмітив Марцінків.

Нагадаємо, 18 квітня 2019 року Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин звернувся офіційним листом до міського голови Руслана Марцінківа з проханням спільно реалізувати соціальний проект – відкриття ще дитячого садка в Івано-Франківську.

Архієпархія УГКЦ запропонувала зробити реконструкцію будинку по вулиці Тарнавського, 12 під дитячий садочок з умовою збереження архітектурної пам’ятки. Будівля, площею 2033 м2, суттєво постраждала від минулорічної пожежі.

За попередніми даними, майбутній дошкільний заклад зміг би розмістити 80-120 дітей.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!