Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Франківську створять парк культури країн Сходу (фото)

versii.if.ua 30/07/2020 10:35

У Ботанічному саду Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника створять парк культури країн Сходу.

71de3ff79f134994.jpg

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив ініціатор його створення Денис Квасов.

Чоловік розповів, що про таке місце мріє вже кілька років. Лише тепер вдалося зустрітися із ректором ПНУ імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та розповісти йому про свій задум. Під створення східного парку виділять приблизно п’ять гектарів території ботанічного саду, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Тепер про сам парк. Основна ідея – показати франківцям і гостям міста культуру трьох країн: Японії, Китаю та Кореї. Для нас вони екзотичні і цікаві, але інколи здаються майже одним і тим же. Насправді, вони є різними, і три окремі зони в парку покажуть цю різницю. Це буде чудовим місцем для відпочинку і проведення різних культурних заходів”, – повідомив Денис Квасов.

За його словами, проєкт буде масштабним. Його реалізація займе кілька років і потребуватиме фінансів. Зараз Денис Квасов вже знайшов дві японські фірми, які займаються створенням парків.

“Наразі ми на стадії обговорень, щоб визначити деталі планування, дизайну і приблизний бюджет втілення парку. Ще університет від імені ректора контактує з посольством цих країн, з нашими послами і зі своїми партнерськими університетами в Китаї. Робота кипить, хоч поки і “розвідувальна”, – зазначив Денис Квасов.

У Франківську створять парк культури країн Сходу

Також чоловік просить долучатися усіх, хто хоче чимось допомогти. З часом, каже Денис Квасов, потрібні будуть волонтери для розчищення території ботанічного саду.

Ректор ПНУ ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда сказав, що створення такого парку – досить цікава ідея.

“Особливу увагу звернули на екологічне та естетичне виховання молодого покоління, можливість проведення у саду цікавих пізнавальних екскурсій для дітей та батьків нашого міста та регіону. Адже зручне місце розташування Ботанічного саду в околиці міста Івано-Франківськ має добрі перспективи для розвитку додаткових культурно-просвітницьких заходів”, – йдеться у дописі Ігоря Цепенди.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!