Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Франківську солодовий цех пивзаводу перероблять під трирівневу броварню

firtka.if.ua 01/02/2017 15:23

Сьогодні, 1 лютого, відбувається засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

На засіданні розглянули питання реставрації та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську, пише Фіртка.

За словами представника будівельної компанії Констянтина Бородайка, реставрація об’єкту буде зроблена під броварню.

"За рахунок нових технологій всередині буде змінено планування. Габарити зовнішньої споруди не змінюються, всі архітектурні елементи відображені на кресленнях. Всередині буде три рівні, але це не впливатиме на зовнішній вигляд", - зауважив К.Бородайко.

За словами Бородайка, жодних інших будівництв не планується. Жодного зайвого входу нема.

«Замість деревяного каркасу, який був всередині ми спроектували монолітний залізобетонний каркас. На місці додаткового входу запроектована сходова клітка. Заїзд з вулиці Новгородської матиме стоянку. Завантаження виробництва буде йти з двору, - пояснює проектант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прикарпатські депутати прийняли звернення до Мінкульту, ОДА та правоохоронних органів, щоб врятувати солодовий цех пивзаводу

Прикарпатські депутати підготують колективне звернення до Мінкульту, ОДА та правоохоронних органів, щоб врятувати пам’ятку архітектури – солодовий цех пивзаводу

Злочин має довгий термін: Франківські активісти проситимуть Мінкульт та мера зберегти пам'ятку архітектури - солодовий цех пивзаводу (фото+документ)

В Івано-Франківську відновлюють пивоварний завод

Реконструкція солодового цеху пивзаводу зупинилася через бюрократію