Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Франківську на місці офісу “Слуги Народу” знайшли пивбар – Нацкорпус (відео)

versii.if.ua 29/11/2019 18:14

Сьогодні, 29 листопада, представники Національного Корпусу Івано-Франківська прийшли до офісу Зе команди, що за адресою Бельведерська, 47. Що з цього вийшло?

Представники Нацкорпусу хотіли запитати в пані Оксани, чим вона мотивувала своє рішення, коли голосувала за «капітулянський закон по розпродажу земель сільськогосподарського призначення», пишуть Версії з посиланням на сторінку НК Івано-Франківськ.

«Проте нам не вдалося поспілкуватись з народною обраницею, так як стало відомо, що приймальня за даною адресою не працює, а за цією адресою функціонує пивбар. Депутати від СН у дуже тісних стосунках з виборцями.?

Національний Корпус Івано-Франківськ вирушає до наступного депутата, щоб отримати відповіді на свої питання та озвучити вимоги “слугам народу”», – йдеться у повідомленні від Нацкорпусу.

?На місці приймальні депутата від "Слуги Народу" активісти знайшли пивбар▫️Сьогодні, 29 листопада, представники Національного Корпусу Івано-Франківська прийшли до приймальні народного депутата Вінтоняк Олени Василівної, що за адресою Бельведерська, 47. ▫️ Представники Нацкорпусу хотіли запитати в пані Оксани, чим вона мотивувала своє рішення, коли голосувала за капітулянський закон по розпродажу земель сільськогосподарського призначення. Проте нам не вдалося поспілкуватись з народною обраницею, так як стало відомо, що приймальня за даною адресою не працює, а за цією адресою функціонує пивбар. Депутати від СН у дуже тісних стосунках з виборцями.??? – Національний Корпус Івано-Франківськ вирушає до наступного депутата, щоб отримати відповіді на свої питання та озвучити вимоги "слугам народу".#НК_ІФ #НацКорпус #НіРозпродажуЗемлі #Ні_Капітуляції #НКВимагає

Опубліковано НК Івано-Франківськ Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!