Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

«Те що я файно виглядаю, не значить, що я краду гроші з бюджету» – нардеп з Прикарпаття хоче «гідної» зарплати

versii.if.ua 26/01/2017 15:56

Депутат Верховної Ради Володимир Шкварилюк повідомив, що його не влаштовує зарплата нардепа.

Результат пошуку зображень за запитом "Володимир Шкварилюк"

На засіданні регіональної платформи «Проблемні питання бюджетного забезпечення громад», ініційованого Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України, голови ОТГ поскаржились, що отримують зарплату вдвічі меншу, ніж директори шкіл, пишуть Версії.

Зокрема дана проблема схвилювала новообраного голову Матеївецької ОТГ. Він повідомив, що 45 років був доволі успішним фермером, а тепер змушений задовольнятися 5000 гривень зарплати.

«Я одержав 5 тисяч. А директор школи, який цілий січень святкував, – 10 тисяч. Щось тут неправильно», – наголосив Петро Книшук.

В цьому аспекті депутат Верховної ради Володимир Шкварилюк, якого запросили на засідання, поскаржився і на низьку зарплату народного депутата.

«Голова ОТГ – так, як депутат. Тоді не треба було йти на цю посаду. Мене також це болить. Повірте мені, може я й не самий бідний, але я теж хочу мати добру достойну зарплату. І коли розказують, що депутати собі піднімають зарплату – то як інакше має бути?, – обурився Шкварилюк. – Я маю їздити до Києва і назад, а в мене вдома жінка і четверо дітей. Люди кажуть: «От депутати наїлися!». Та те, що я файно виглядаю, не значить, що я краду гроші з бюджету! Тому всі мають мати гідну зарплату».