1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Світовий рейтинг Webometrics визначив найкращий університет Франківська

versii.if.ua 07/02/2019 10:00

Одразу три вузи Івано-Франківська потрапили до сотні найкращих в Україні.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð½Ð°ÑÑи Ñ Ð³Ð°Ð·Ñ

Webometrics Ranking оприлюднив щорічний рейтинг університетів України, куди увійшло 323 вузи, , пишуть Версії.

Найвищу сходинку серед вузів Івано-Франківська посів Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу посів (28 місце по країні і 4737 у світі).До сотні також увійшли Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (40 позиція по країні і 5480 у світі) та Івано-Франківський національний медичний університет (96 місце по країні і 8453 у світі).

Webometrics Ranking of World Universities також відомий як Ranking Web of Universities – один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі.

Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Його складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: