Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Сьогодні Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відзначає день народження

versii.if.ua 14/05/2019 10:47

Сьогодні, 14 травня, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відзначає свій день народження.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐÐУ ÐаÑÐ¸Ð»Ñ Ð¡ÑеÑаник"

Привітав колектив із нагодою свята ректор навчального закладу  Ігор Цепенда:

З Днем народження, наш Університете! Символічно, що День Університету ми відзначаємо 14 травня, у день коли народився відомий український письменник, громадський діяч і політик Василь Стефаник, ім’я якого носить наш Університет.

Щиро вітаю наш багатотисячний колектив – викладачів, аспірантів,працівників, студентів, а також ветеранів та випускників – зі Святом! Висловлюю слова вдячності кожному з Вас за вагомий внесок в розвиток рідної Альма-матер.

Спільними зусиллями ми і надалі будемо примножувати наші кращі традиції, побудуємо разом сучасний конкурентноздатний освітній та науково-дослідний центр міжнародного рівня, потенціал якого впливатиме на розвиток регіону та формування людського капіталу!

Довідково:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є одним з найстаріших вищих навчальних закладів Івано-Франківської області. Згідно з указом Президента України від 26 серпня 1992 р. його створено на базі педагогічного (колишнього Станіславського учительського) інституту, заснованого 1940 р. За роки свого існування, навчальний заклад підготував понад 35000 фахівців, які працюють у державних адміністраціях, виборчих органах, різних галузях господарства, науки, культури і освіти України.