1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Секрети ефективного запам’ятовування: для франківських вчителів провели навчання з ейдетики (фото)

versii.if.ua 10/01/2019 17:27

10 січня розпочалося навчання з ейдетики «Секрети ефективного запам’ятовування» для вчителів закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська.

dsc_2452.jpg.pagespeed.ce.74a6jJB2fv.jpg

Тут вчителям розповідають, як подавати дітям інформацію у формі ігрового тренінгу.

Тренінг організований Івано-Франківським регіональним центром обдарованої дитини спільно з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

«Освіта у нас дуже міняється, а головне – змінюються самі діти. Вкладаючи в освіту, ми думаємо про майбутнє нашої держави. Важливо вкладати не в самі знання, а в їх подачу. Бо інформації зараз багато, треба вміти її подавати», – розповіла директор Івано-Франківського регіонального центру обдарованої дитини Оксана Микитин.

Це вже друга група педагогів тут, серед них – вчителі молодших класів. Першою групою були вчителі української мови та літератури, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

«Ми живемо в такий час, що треба пробувати все цікаве. Педагогам важливо постійно навчатися, бути в ногу з часом. Адже педагогіка в наш час вимагає змін, і ці зміни перш за все стосуються форми подачі інформації. Важливо, щоб такі заходи продовжували відбуватися у нашому місті», – підсумував Руслан Марцінків.

dsc_2382.jpg

dsc_2384.jpg

dsc_2409.jpg

dsc_2452.jpg

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: