Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Продаж корму, насіння та засобів зв’язку: стало відомо, які заклади можуть працювати під час карантину

versii.if.ua 25/03/2020 20:11

В Івано-Франківську відбулося позачергове засідання комісії з питань Техногенно-еколонічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Результат пошуку зображень за запитом карантин

Під час засідання комісії міський голова Івано-Франківська наголосив, що працівники великих магазинів та торгових центрів можуть працювати якщо у них необхідні засоби захисту.

За словами міського голови, у час карантину, працювати можуть заклади, які продають корм для тварин, здійснюють реалізацію насінневої продукції, засобів для догляду та захисту рослин. Також, дозволено торгівлю продуктами харчування, пальним, лікарськими та гігієнічними засобами, ветеринарними препаратами, засобами зв’язку, пишуть Версії.

Не заборонено провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування транспортних засобів, діяльність з ремонту комп’ютерів, побутових виробів та предметів особистого вжитку.

Дозволено роботу об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення персоналу відповідними засобами індивідуального захисту та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!