Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Про комендантську годину не йдеться: максимальне обмеження руху на Прикарпатті буде з суботи до понеділка

versii.if.ua 10/04/2020 15:33

З 13 години 11 квітня до 6 години ранку 13 квітня прикарпатців просять залишатися вдома, щоб "розірвати ланцюг" поширення коронавірусу в області.

Про додаткові карантинні обмеження в Івано-Франківській області на вихідних 11-12 квітня розповіли на онлайн-нараді в ОДА щодо поширення коронавірусу в регіоні.

“В області ситуація дуже складна, вже маємо 254 підтверджених випадки COVID-19, ще по 347 випадках очікуємо результатів”, – відмітив голова ОДА Віталій Федорів.

Очільник області записав відеозвернення до прикарпатців.

“Керівництвом держави нам поставлена основна вимога – залишатися вдома на вихідних: з 13:00 суботи до понеділка. Це надзвичайно важливий крок. Це відповідальність всіх нас перед оточуючими, перед лікарями. Нам потрібно спільно взяти відповідальність за збереження життя кожного прикарпатця. Відповідально залишаймося вдома, не виходьмо без потреби на вулицю, адже ситуація в нашій області тільки ускладнюється”, – відмітив Федорів.

Про якісь особливі нові умови карантину не йдеться, основне завдання – обмежити пересування людей – як піше, так і транспортом, пишуть Версії.

“Доведено, що надмірне пересування людей не дає змоги розірвати ланцюг поширення коронавірусної інфекції. Тому ми і запроваджуємо такі некомфортні заходи. Робимо все, щоб люди сиділи вдома, бо наразі тільки це може зберегти здоров’я”, – додав очільник області.

Також Федорів заперечив, що в регіоні запровадять комендантську годину.

“Термін “комендантська година” наразі був використаний лише міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом. Ми не знаємо жодного випадку про введення в нас комендантської години. Мова йде лише про обмеження руху, тому максимально просимо залишатися вдома, бо ситуація лише набирає обертів” – резюмував Віталій Федорів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!