Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Прикарпатський нардеп скаржиться на малу зарплату

firtka.if.ua 26/01/2017 18:21

У Франківську сьогодні, 26 січня, обговорили проблеми питання бюджетного забезпечення громад.

Народний депутат України Володимир Шкварилюк запевняє: добре те, що виросла мінімальна зарплата. В той же час констатує: «Так, підвищення мінімальної зарплати – це додаткове навантаження на приватних підприємців. Від цього трохи пищить бізнес», пише ГК.

«Може я не самий бідний, але я хочу гідну зарплату. Всі говорять, що депутатам підняли зарплату, але я маю їздити до Києва і назад. В мене вдома жінка і четверо дітей, – скаржиться нардеп. – Всі повинні отримувати гідну зарплату. Я дивуюсь народним депутатам, які відмовляються від зарплати. А ти чого туди пішов? Ти маєш відмовитись від бізнесу, а не від зарплати. Мене недоторканість не цікавить. Те що я файно виглядаю, не значить, що я краду з державного бюджету», – ділиться Шкварилюк.

Люди мають отримувати гідну заробітню плату, переконаний голова бюджетної комісії Івано-Франківської облради Микола Палійчук (який, до слова, рік тому сам відмовився від зарплати голови комісії, та виконує обов'язки на громадських засадах). Втім він засуджує «перекос» у нарахуванні зарплат.

«Голова НАБУ отримує 250 тисяч гривень в місяць. В той час генеральний прокурор отримує зарплату у 50 тисяч. Чим НАБУ крутіше за прокуратуру?», – обурюється депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Голова бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук відмовився від 144 тисяч гривень зарплати