Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Пішов з життя заступник директора Івано-Франківського юридичного інституту НУ«ОЮА»

versii.if.ua 30/07/2020 09:43

У Франківську прощаються з заступником ректора Івано-Франківського юридичного інституту НУ “Одеська юридична академія”, ветераном МВС, полковником міліції у відставці Григорієм Долішним.

29 липня на 66-му році життя відійшов у вічність заступник директора Івано-Франківського юридичного інституту НУ«ОЮА», старший викладач кафедри міжнародного, конституційного та адміністративного права, полковник міліції у відставці Долішний Григорій Петрович., пишуть Версії.

“Дирекція, колектив та студенти Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу НУ «ОЮА» висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним Григорія Петровича.
Нам усім Вас дуже не вистачатиме! Світла пам’ять!”, – йдеться в дописі Івано-Франківського юридичного інституту НУ “Одеська юридична академія”

Довідково:

Долішний Григорій Петрович. Ветеран ОВС, голова ветеранської організації інституту. Автор 12 наукових та навчально-методичних праць,. з яких 2  посібники з грифом МВС. У 2002 балотувався до Івано-Франківської міської рада 4-го скликання на 47 окрузі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!