1
Долар24.48
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.17
Динаміка НБУ за послідній тиждень

“Ощадбанк” позичить Івано-Франківську пів мільярда гривень

versii.if.ua 06/11/2019 21:19

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міськради затвердили результати конкурсу на відбір послуг з андеррайтингу та послуг платіжного агента для випуску облігацій внутрішньої місцевої позики.

1af6b83f6a6dfecefb4753bff3eba7ea.jpeg

Заступниця міського голови Вікторія Сусаніна повідомила, що на конкурсі обрали банк для розміщення облігацій внутрішньої місцевої позики.

Переможцем став “Ощадбанк”, який під 18% річних надасть Івано-Франківську півмільярдний кредит.

Виконавчий комітет одноголосно схвалив результати конкурсу і відправив проект рішення на затвердження сесії міської ради, яка відбудеться вже цієї п’ятниці.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, кредитні кошти спрямують на купівлю комунального транспорту, будівництво нового пасічнянського моста, будівництво та капремонт шкіл і садків, будівництво і капремонт закладів культури; капремонт медичних закладів, будівництво і капремонт доріг.

До слова, в минулому році місто вже взяло кредит в розмірі 300 млн грн під 22% річних. Таким чином, крім тіла кредиту місто щорічно платитиме не менше 146 млн грн по відсотковій ставці, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Коментарі: