Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Верховинщині відбувся Всеукраїнський зимовий збір юних рятувальників (ВІДЕО)

versii.if.ua 14/01/2020 14:13

Ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях. До цього школярів готує Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки».

На Верховинщині відбувся Всеукраїнський зимовий збір юних рятувальників «Буковець 2020» (ВІДЕО)

У партнерстві із прикарпатською ДСНС. Спільно організовують навчально-тренувальні збори юних рятувальників. Нинішні зимові канікули “Школа безпеки” теж використала з вигодою для школярів. Відтак до Буківців з”їхалися старшокласники з шести областей України та міста Києва. Всього понад два десятки команд.

Головний девіз учнівської “Школи безпеки”: “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”. Тому програма таких навчально-тренувальний зборів підпорядкована насамперед підвищенню рівня практичної підготовки, наданню само- та взаємодопомоги, набуття навиків автономного виживання, уміння врятуватися за допомогою найпростішого спорядження, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Набути технічної і тактичної майстерності в екстремальних умовах юним рятувальникам допомагали фахівці Івано-Франківського обласного управління ДСНС. Вони навчали дітей долати сніжно-льодові схили гір, проводити пошук і транспортування постраждалих та надавати їм першу домедичну допомогу.

Зимовий навчально – тренувальний збір вихованців «Школи безпеки» відбувається уже 10 рік поспіль. Як правило, його фінальним акордом є учнівське багатоборство з пошуково-рятувальних заходів у горах . Таке суперницто, зазвичай, потребує неабиякої вправності та юнацького завзяття.

Михайло Березень, Ярослав Лелет, новини на Вежі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!