Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Прикарпатті вводять режим максимального обмеження пересування

versii.if.ua 09/04/2020 14:26

Додаткові карантинні обмеження в Івано-Франківській області діятимуть протягом вихідних – 11 та 12 квітня.

Рекомендація про обмеження пересування надійшла в область з Києва. Про це на онлайн-нараді щодо поширення коронавірусу в Івано-Франківській області розповіла заступниця голови ОДА Марія Савка.

“В нас склалася надзвичайно складна епідеміологічна ситуація, пов’язана з поширенням коронавірусу. Сьогодні відбулося засідання державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Західним областям, в тому числі і нашій Івано-Франківській області, рекомендовано ввести на вихідні дні посилені обмежувальні заходи – режим максимального обмеження пересування”, – сказала Марія Савка.

Чи включає цей режим обмеження пішого пересування в громадських місцях – в ОДА не уточнили. Проте, там сподіваються, що додаткові карантинні заходи допоможуть зупинити стрімке розповсюдження коронавірусної інфекції в регіоні, пишуть Версії.

“Ми повинні втримати ситуацію. Ми повинні розірвати ланцюг поширення хвороби. Якщо ми спільно цього не будемо робити, то карантин буде продовжено. Напередодні Вербної неділі та Великодніх свят дотримуйтесь всіх запропонованих урядом карантинних заходів – це допоможе зберегти життя і здоров’я вас, ваших рідних і близьких”, – додала заступниця голови ОДА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!