1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На аварійний будинок, з якого терміново евакуювали франківців, потрібно 10 мільйонів гривень (відео)

versii.if.ua 03/01/2019 17:56

Люди бояться залишатися у квартирах, адже пам’ятка архітектури рясно вкрита тріщинами. Ба більше, влітку один із балконів обвалився разом із пенсіонеркою. Від отриманих травм жінка померла.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ФÑанкÑвÑÑк паÑаж ÐгеÑа"

Тріщини вкривають цілий будинок. Це столітня пам’ятка архітектури в середмісті Івано-Франківська. Мешканці користуються аварійним виходом, бо вже минулого року, за їхніми словами, в будинку падали сходи, – пишуть Версії з посиланням на Сьогодні.

В ніч на 2 січня 2019 року людей терміново евакуювали з будинку. Їм запропонували пожити в готелі, дехто поїхав до родичів. Страхи людей не безпідставні. Влітку один із балконів цього будинку обвалився разом із 85-літньою пенсіонеркою. Жінка від отриманих травм померла. Навіть, тоді жодного ремонту не зробили. Прокуратура розпочала кримінальне провадження. У мерії заспокоюють, панікувати людям не варто. Кажуть, що будинок не завалиться. На ремонт, зізнаються чиновники вони не мають грошей, бо це близько 10 мільйонів гривень. Людям радять або скинутися грошима і робити ремонт самотужки, або зайти інвестора серед будівельних компаній.

“Цей інвестор повинен підписати інвестиційний договір з самими мешанями. Люди мають погодитися на умови цього договору. Мешканцям можуть в грошовому еквіваленті надавати компенсацію або у вигляді інших квартир. Також цей інвестор для підписання договору повинен виготовити відповідну проектну документацію”, – розповів Микола Вітенко, заступник Івано-Франківського міського голови.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: