Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відвідав недобудований міст на Калущині (відео)

versii.if.ua 29/11/2019 15:46

У рамках робочого візиту до Івано-Франківської області Міністр інфраструктури України Владислав Криклій ознайомився із незавершеним будівництвом мосту в селі Боднарів Калуського району через річку Луква на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий - Мамалига, км 82 +881.

Результат пошуку зображень за запитом "Владислав Криклій"

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль повідомив про те, що 2020-й на Прикарпатті оголошено Роком доріг та мостів. Отож, завершення будівництва згадуваного мосту через річку Луква – серед пріоритетів.

Своєю чергою, керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області ВАсиль Буджак ознайомив Міністра зі станом доріг державного значення області, а зокрема акцентував на здійснених протягом останніх 4 років ремонтно-будівельних роботах та зосередився на пріоритетах 2020 року. Серед першочергових завдань – завершення будівництва мосту біля села Боднарів, пишуть Версії з посиланням на сторінку Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Міст у селі Боднарів Калуського району на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, км 82 +881

У рамках робочого візиту до Івано-Франківської області Міністр інфраструктури України Владислав Криклій ознайомився із незавершеним будівництвом мосту в селі Боднарів Калуського району через річку Луква на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий – Мамалига, км 82 +881. Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль повідомив про те, що 2020-й на Прикарпатті оголошено Роком доріг та мостів. Отож, завершення будівництва згадуваного мосту через річку Луква – серед пріоритетів. Своєю чергою, керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області ВАсиль Буджак ознайомив Міністра зі станом доріг державного значення області, а зокрема акцентував на здійснених протягом останніх 4 років ремонтно-будівельних роботах та зосередився на пріоритетах 2020 року. Серед першочергових завдань – завершення будівництва мосту біля села Боднарів.Серед представників офіційної делегації був і народний депутат по ОВО №85 Едуард Прощук.

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!