Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Марцінків вважає, що пік захворюваності потрібно чекати ближче до Великодніх свят (відео)

versii.if.ua 26/03/2020 17:08

Міський голова Івано-Франківська прогнозує збільшення кількості хворих в межах 10-20 чисел квітня. Про це він сказав під час прямого включення.

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус

«В Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні перебуває 73 пацієнти, 36 з них – жителі Франківська. Також є пацієнти у фтизіопульмонологічному диспансері (вул. Франка), зокрема, у трьох осіб результат експрес-тесту на коронавірус був позитивний», – розповів міський голова, пишуть Версії.

За його словами, місто щодня отримує тести, які передають у всі медичні заклади. Оскільки в лікарнях збільшується кількість хворих на пневмонію, відповідно їм в першу чергу потрібно проводити тестування на коронавурс.

«З пневмоніями у ЦМКЛ є 42 пацієнти, у МКЛ №1 – 23 пацієнти, у дитячій клінічній лікарні є 10 пацієнтів та в пологовому – 3 вагітні жінки. Бачимо, що ріст відбувається і тут не потрібно розслаблятися. Пік захворюваності я передбачаю ближче до Великодня», – наголосив Руслан Марцінків.

Окрім того, міський голова додав, що сьогодні під час онлайн-наради головний санітарний лікар України Віктор Ляшко рекомендував людям з легкою формою коронавірусу перебувати на самоізоляції. Оскільки пацієнтів з важким перебігом хвороби може бути багато і вони мають бути в лікарні.

Оперативно про карантин (26.03.2020/ 16:25)

Опубліковано Русланом Марцінковим Четвер, 26 березня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!