Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Люди бояться, щоб ділянку не забудували. У Франківську громада хоче облаштувати дитячий майданчик

versii.if.ua 26/09/2019 16:55

Франківці просять міського голову віддати землю, яка майже пустує для облаштування дитячого майданчика

Результат пошуку зображень за запитом "дитячий майданчик"

З таким проханням до Руслана Марцінківа звернулися Ольга Проколів та Мар’яна Вершиніна, сьогодні, 26 вересня, під час засідання позачергової сесії Івано-Франківської міської ради.

” Земельна ділянка, яка належить нашому будинку дуже мала і там нема де зробити дитячий майданчик. Збоку пустує ділянка і мешканці турбуються, щоб її не забудували. Окрім того біля вул. Пулюя, 15 є базарчик. Ми просимо надати нам цю ділянку в постійне користування для облаштування сучасного дитячого майданчика та частково відвести її для діючого ринку “, – зазначає жінка.

Крім того, голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна додає, що 2018-го року франківці писали міському голові звернення, де зазначили що вони проти забудови.

“Договір оренди на цю земельну ділянку в підприємця закінчився. Фактично на даній ділянці продає овочі лише одна жінка. Там знаходять шприци і пляшки з під алкоголю. Можна ділянку розділити на дві частини – одну для громадського простору, іншу для підприємців”, – каже Вершиніна.

Міський голова Руслан Марцінків запевнив, що мова про забудову не йшла і він жодних звернень не отримував.

У свою чергу очільник міста попросив Михайла Смушака і депутата Володимира Яблоня вирішити це питання, пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

“Я не можу дати доручення, але прошу це вирішити якось. До мене ходять хлопці і дівчата, а я вже очі опускаю”, – каже Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!