1
Долар26.3
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.83
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Кікбоксери та бійці муай-тай допомають діткам з особливими потребами (фото)

versii.if.ua 15/03/2019 23:43

Івано-франківські спортсмени займаються благодійністю.

Вже більше двох років у Івано-Франківську функціонує громадська організація «Зразок». Її заснували місцеві спортсмени, зокрема, кікбоксери та бійці муай-тай.

За словами керівника громадського осередку, тренера збірної Івано-Франківської області з таїландського боксу Ігоря Пасєки, основна мета організації полягає у здійсненні всебічної підтримки дітей з особливими потребами.

Так, до слова, громадський актив 15 березня вже вчергове відвідав підопічних Перегінської загальноосвітньої школи-інтернат.

Ігор Пасєка пояснює, що вже упродовж двох років його громадська організація співпрацює з дирекцією закладу.

«Наше головне завдання – акумулювати всі зусилля для того, щоб допомогти дітям. Ми вже неодноразово проводили зустрічі з вихованцями закладу. Ми мотивуємо їх до здорового способу життя, навчання, а також всебічного розвитку. Дітки потребують спілкування та уваги. Ми, у свою чергу, намагаємось хоч якось їх підтримати. Зокрема, організовуємо різноманітні конкурси, привозимо подарунки. Окрім того, й запрошуємо цікавих спікерів – психологів, працівників поліції, медиків, спортсменів тощо – для мотиваційної роботи з ними», – сказав спортсмен.

Заступник керівника ГО, учасник АТО, кандидат у майстри-спорту з боксу Руслан Мехін говорить, що роботу у благодійному напрямі обрали не випадково:

«Нині є необхідність у підтримці дітей з особливими потребами. Потрібно розуміти: не всі мають рівні можливості для свого розвитку». Водночас заступник керівника підкреслив, що соціальні заходи громадською організацією «Зразок» здійснюються систематично.

«Ми вже декілька разів відвідували вихованців ЗОШ-інтернат, що у Перегінську. Поряд з тим учні закладу минулоріч зі зворотнім візитом приїздили і до Івано-Франківська. Ми організували для них показові виступи спортсменів, цікаві екскурсії обласним центром, зустрічі, конкурси, а також дарували призи, – зазначає Руслан Мехін, – У той же час наша ГО займається організацією та проведенням й інших різноманітних тематичних спортивних заходів, а також із озелененням територій», – сказав він.

Зі свого боку, Ігор Пасєка наголосив на важливості роботи у соціальному напрямі, а також закликав містян до волонтерської діяльності.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: