1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Івано-Франківська міська рада не продовжила фірмі «Гаразд» оренду скандальної земельної ділянки біля озера

versii.if.ua 12/02/2019 16:56

ТОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» звернувся з заявою про продовження оренди 4 га землі біля міського озера. Депутати вирішили відмовити.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ФÑанкÑвÑÑк озеÑо каплиÑка"

12 лютого на позачерговій сесії міськради депутати розглянули заяву компанії «Гаразд» щодо продовження оренди земельної ділянки на Південному бульварі до 2022 року.

Міський голова запропонував відмовити в продовженні оренди і 32 депутати його підтримали, пишуть Версії.

Тож міська рада вирішила відмовити у внесенні змін до договору оренди в частині встановлення строку оренди земельної ділянки, площею 4 га, на Південному Бульварі на 5 років – до 16 квітня 2022 року.

Також компанія «Гаразд» просила міську владу звільнити від сплати орендної плати та зарахувати все сплачену орендну плату в рахунок майбутніх платежів. Обидва прохання фірми, яка належить франківському забудівнику Константину Бородайку, депутати відхилили.

Нагадаємо, що судовий позов щодо забудови цієї земельної ділянки, міська рада вже кілька разів переносила розгляд нового генерального плану Івано-Франківська. За новим генпланом тут мала б бути зелена зона для відпочинку.

В грудні підприємець пробував звести паркан та почати будівельні роботи. Тоді міський голова з депутатами організували біля озера прийом громадян просто неба. Пізніше виконком прийняв рішення збудувати на цьому місці капличку.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: