1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

До Івано-Франківська привезуть гармату, яка використовувалась у Першій світовій війні

firtka.if.ua 17/05/2017 15:43

23 та 28 травня в Івано-Франківську відбудуться святкування Дня Героіїв.

"З кожним роком свято набуває нового значення. Для нас важливо провести свято достойно", - каже міський голова Руслан Марцінків.У рамках святкувань в Івано-Франківську відбудеться військово-історичне відтворення бою Січового Стрілецтва з частиною Червоної Арміі у парку Шевченка. Цьогоріч дійство буде масштабніше, загалом у реконструкції бою візьмуть участь 80 реконструкторів з Одеси, Львова, Вінниці, Польщі.


Також 28 травня відбудеться хода ветеранів визвольних змагань. В Меморіальному сквері пройде панахида за полеглими Героями.

О 13.30 розпочнеться "Марш Слави Січового Стрілецтва" за маршрутом Меморіальний сквер - міський парк Шевченка, де, власне і відбудеться історичне відтворення бою. Після цього відбудетьмя концерт та саятковий обід польова кухня.Крім того, у франківську до всіх пам'ятників та могил поставлять квіти.

Обійдеться святкування у 35 тисяч гривень. Міський голова зауважив, щоб зробити якісну реконструкцію треба хорошу піротехніку. Також оплачують дорогу і перевезення гармати, яка використовувалась у Першій світовій війні.


Коментарі: