Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Дипломи провізорів отримали 112 випускників ІФНМУ

report.if.ua 01/02/2017 13:59

У вівторок, 31 січня, на урочистій Вченій раді Івано-Франківського національного медичного університету вручили дипломи студентам-випускникам фармацевтичного факультету заочної форми навчання. Виш підготував 112 випускників заочників, серед них є й студенти з Болгарії.

Для студента-випускника Рафаїла Елефтерофа диплом провізора уже другий. На запитання, чому обрав ІФНМУ для навчання, він каже: «Цей університет один з найкращих в Україні. Окрім того, тут отримав свою медичну освіту. Я лікар. Живу і працюю у Болгарії», цитує прес-служба медуніверситету.

Поки що Рафаїл ще не визначився з місцем проходженням інтернатури. Натомість багато його однокурсників-іноземців планують продовжувати навчання в Україні, зазначила перший проректор Ганна Ерстенюк. За її словами, сьогодні у виші навчаються студенти із 61 країни світу. Щоб залучити іноземних абітурієнтів до навчання в ІФНМУ, університет підписує угоди про співпрацю не тільки на рівні університетів різних країн, але й місцевої влади. Такі договори укладені з польськими містами Ополє, Жешув тощо. Для іноземних абітурієнтів діє онлайн-прийом заявок для вступу. Мови спілкування – французька, німецька, польська, і, звичайно, англійська.

Випускники-фармацевти заочної форми навчання склали державні іспити з клінічної фармації, фармацевтичної хімії, з управління та економіки у фармації, фармакогнозії, а також з технології лікарських засобів. Як зазначила голова державної екзаменаційної комісії професор Лідія Шеремета, цього року середній бал успішності студентів-випускників вищий за минулорічний.

Червоні дипломи отримали Марія Мала, Інна Калугіна та Іванна Стефанів.

«Як справжній провізор, бажаю вам здоров’я, – на завершення подячної промови викладачам, побажав випускник вишу Ніколай Тодоров. До речі, він перший студент-іноземець ІФНМУ, який написав і захистив дипломну роботу із фармації. Разом з ним дипломні роботи захистили Ірина Попадюк та Марія Мала.