Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Через довіру прикарпатці втрачають свої гроші

franyk.in.ua 01/02/2017 13:13

Майже щодня на території Івано-Франківської області правоохоронці реєструють звернення громадян, які втратили свої грошові кошти через власну необережність та довіру.

Так, 28 січня жертвою шахраїв став 42-річний місцевий мешканець. Зловмисники видурили в потерпілого 5 600 гривень. Як розповів чоловік, йому на мобільний телефон зателефонував невідомий та повідомив про те, що знайшов його документи, які недавно викрали в заявника із салону автомобіля, та запропонував повернути за винагороду. На що чоловік погодився та перечислив на рахунок лиходію кошти в сумі 5 600 гривень, однак по даний час документи так і не повернули та на зв’язок зловмисник не виходить, пише ФРАНИК СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

Цього ж дня до правоохоронців звернулись 49 та 34-річні франківчанки. Потерпілі розповіли, що наперодні їм на мобільні телефони подзвонили невідомці, які представившись працівниками місцевих банків повідомили, що їхні банківські карточки заблоковано і для розкодування та подальшого використання необхідно назвати пін-код, що й зробили довірливі громадянки, після чого з їх рахунків були зняті гроші в загальній сумі близько 27 тисяч гривень.

За цими фактами правоохоронцями розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень.