Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

«Біжи швидше потяга»: триває реєстрація на пробіг старою австрійською залізницею на Тлумаччині

versii.if.ua 13/03/2020 16:49

За виручені від пробігу кошти організатори планують облагородити відпочинкову зону поблизу Дністра.

83103401_3060034750802217_1458902108714565632_n.png

Продовжується реєстрація на «Пробіг слідами Галицької трансверсальної залізниці пам’яті Романа Вірастюка». 3 травня професійні бігуни й аматори матимуть можливість пробігти там, де колись була австрійська залізниця. Траса трейлу проходить Тлумацьким районом. Старт розміщується біля дороги Клубівці – Тлумач (1 км. від клубівецького кільця в бік Тлумача), пишуть Версії.

«Маршрут йде лівим берегом річки Тлумачик. Австрійці так зробили, що залізниця йшла лівим берегом річки, яка ніби була водночас і дамбою. Вона захищала навколишні села і поля від розливу річки-притоки Дністра. Розпочинається 1 кілометр на клубівецькій дорозі, яка йде з клубівецького кільця до Тлумача і до села Нижнів, Тлумацького району на місці колишнього залізничного мосту, який з’єднував два береги Дністра. Там буде у нас фініш і концерт пам’яті», – розповів Версіям Дмитро Романишин, організатор пробігу, атовець.

Локацію забігу обрали невипадково. Організатори хочуть привернути увагу до відбудови залізничного сполучення Івано-Франківськ – Тернопіль.

«Є вже положення, розроблена програма заходу. Це буде всеукраїнський пробіг, ми будемо його розвивати. Є декілька цілей цього пробігу. Перша – популяризація бігу й здорового способу життя, боротьба з наркоманією й алкоголізмом в молодіжному середовищі. Відновлення туристичного потенціалу Дністровського каньйону. Актуалізація залізничного сполучення між Прикарпаттям та Поділлям, яке відсутнє. Об’єднати всіх наших однодумців, які ведуть активний, здоровий спосіб життя. Ну і звичайно пам’ять про Романа Вірастюка», – додає спортсмен.

Зареєструватися на подію можна буде в день старту з 09:00 години. Або – за посиланням: https://vseprobegi.org/race/1398

Вартість реєстрації 200 гривень для траси 15,8 кілометра. До 01.04 – 3 км, 500 м — безкоштовно.

«У нас є пільгові знижки для студентів коледжу фізичного виховання, для учасників АТО, пенсіонерів, інвалідів І-ІІІ груп, переселенців знижка становить 50% вартості нашої реєстрації», – пояснив Дмитро Романишин.

До стартових пакетів входять:
▪ стартовий номер учасника;
▪ доставка особистих речей до фінішу;
▪ пункти гідратації;
▪ харчування та вода на фініші;
▪ оригінальна медаль фінішера (медаль видається в разі подолання всієї дистанції);
▪ культурно мистецька програма.

«У нас передбачена концертна програма, буде концерт пам’яті на Дністрі з Світланою Весною, гуртом Спарта та іншими виконавцями. Також проводимо гастрофестиваль, харчування учасників безкоштовно. І, звичайно, оригінальна медаль фінішера», – відзначив спортсмен.

За виручені від пробігу кошти організатори планують облагородити відпочинкову зону поблизу Дністра.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!