1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Більше 1000 прикарпатських “чорнобильців” досі не замінили свої посвідчення

versii.if.ua 07/02/2019 08:46

В Івано-Франківській області заміні підлягають близько 1000 посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð·Ð°Ð¼Ñна поÑвÑдÑÐµÐ½Ñ Ð¾Ñобам, ÑÐºÑ Ð¿Ð¾ÑÑÑаждали внаÑлÑдок ЧоÑнобилÑÑÑÐºÐ¾Ñ ÐºÐ°ÑаÑÑÑоÑи,

Кабінетом Міністрів України 11 липня 2018 року прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян». Вона передбачає новий порядок встановлення статусу та видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, пишуть Версії.

Відповідно до постанови передбачено провести заміну посвідчень:

-особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1),

-учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС(категорія 2 та 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аврій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт,

-особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи(категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

В Івано-Франківській області заміні підлягають близько 1000 посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1 та 31 посвідчення категорії 2 з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

У даний час в області отримано 275 посвідчень категорії 1- учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС та 120 посвідчень категорії 1- потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: