1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Аварійні будинки: франківцям радять створювати будинкові комітети, щоб зберегти своє житло (відео)

versii.if.ua 03/01/2019 19:21

Щоб провести ремонтні роботи в пам'ятці архітектури потрібно ряд дозволів. Директор франківського МАРСу радить, як спростити процедуру.

àõ÷ÃÂûÃÂÃÂðàÿþÃÂÃÂúà÷þñÃÂðöõýà÷ð ÷ðÿøÃÂþü "äÃÂðýúÃÂòÃÂÃÂú ÿðÃÂðö ÃÂóõÃÂð"

Про це директор КП “Івано-Франківська МАРС” Олег Бевський розповів в інтерв’ю журналістам.

Якщо говорити про обвали чи падіння ліпнини, то за минулий рік службою було здійснено 26 виїздів, – пишуть Версії з посиланням на  UA: КАРПАТИ.

“Це вулиця Січових Стільців, початок вулиці Мазепи, Незалежності та Коновальця. Тобто, це центральна частина міста, де знаходяться історичні будинки, яким більше ста років”, – розповів Олег Бевський, директор КП “Івано-Франківська МАРС”.

Найчастіша причина – це старіння будинків. Для того, щоб провести певні роботи на пам’ятці архітектури потрібно отримати ряд дозволів. Тому, комунальник радить мешканцям таких будинків об’єднуватися, створювати будинкові комітети. Звертатися з відповідними клопотаннями до мера, в департамент архітектури з повідомленням про те, що вони вважають, що їхній балкон чи фасад є аварійним і може нести небезпеку для людей. Після відповідного звернення, представниками влади оперативно створюється комісія, до якої входять будівельники, спеціалісти з архітектури, також надзвичайники. Комісія обстежує дану конструкцію та приймає подальше рішення щодо вирішення проблеми.

“Якщо мешканець бачить, що його балкон несе небезпеку і може обвалитися, то він повинен в першу чергу сам вжити відповідних заходів для його ремонту. Оскльки, у випадку його обвалу і нанесення тілесних ушкоджень в першу чергу нестиме відповідальність власник. Якщо з певних причин, людина не може впоратися з ремонтом, – то вона повинна звернутися до відповідних органів. Якщо це пам’ятка архітектури – то відповідно потрібно звернутися в управління архітектури”, – додав Олег Бевський.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: