1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Аналітик підозрює, що франківська патрульна поліція “махлює” з мийкою поліцейських автівок (відео)

versii.if.ua 07/02/2019 23:30

Внутрішнє розслідування та перевірка рапорту патрульних Івано-Франківської області про зловживання з витратою бюджетних грошей на миття службових автівок триватиме до двох місяців.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник управління патрульної поліції в області Олег Костенко. У рапорті, який прикарпатські патрульні надіслали у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова, вони написали, що самі миють службові автомобілі, незважаючи на те, що їхнє управління закуповує послуги мийки та хімчистки машин, пишуть Версії з посиланням на UA: Карпати.

Цікавий також і той факт, що обидва учасники відкритих торгів щодо закупівлі послуг з мийки поліцейських автомобілів, які провели навесні 2018 року, орендують у однієї фірми приміщення за однаковою адресою(м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225) та можуть бути пов’язаними. А це може свідчити про попередню домовленість та відсутність конкуренції на тендері, розповідає аналітик Антикорупційної платформи Остап Бринський.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: