Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ще більше зменшити контакт людей між собою: у Франківську – додаткові карантинні обмеження (ВІДЕО)

versii.if.ua 02/04/2020 17:55

Ще більше обмежити контакт людей між собою. Таке рішення прийняла комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківську.

Регіони України в умовах карантину: обмеження та заходи

Чиновники стурбовані, незважаючи на постійне збільшення кількості інфікованих у місті, люди і досі сприймають карантин як канікули. Відтак, другий місяць весни розпочався зі строгіших обмежувальних заходів. Без пікніків на природі чи розваг на дитячих і спортивних майданчиках.

Чималий і штраф за порушення умов карантину. Відповідно до чинного законодавства, розмір адміністративного стягнення для фізичних осіб – від 17 до 34 тисяч гривень. А вже з 2-го квітня у дію вступить нове обмеження. Потрапити до Івано-Франківська зможуть не всі. На заїздах у місто будуть встановлені спеціальні блок-пости, де охочим перетнути межу перевірятимуть температуру.

Блок-пости функціонуватимуть у 5-ти напрямках – Галича, Богородчан, Коломиї, Калуша та Тернополя, пишуть Версії з посиланням на Вежу.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!