1
Долар27.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.25
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Прикарпатське село Крилос змагається за перемогу у конкурсі “Неймовірні села України”

versii.if.ua 09/08/2018 12:41

16 липня стартував фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Прикарпатське село Крилос Галицького району зараз на четвертому місці.

news-image: ÐеймовÑÑÐ½Ñ Ñела УкÑаÑни: ÐÑикаÑпаÑÑÑв закликаÑÑÑ Ð³Ð¾Ð»Ð¾ÑÑваÑи за ÐÑилоÑ

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100, пишуть Версії з посиланням на .

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Голосуйте за посиланням за одне або кілька вподобаних сіл (щоб проголосувати тисніть на стрілочку біля вподобаного села).

bofioardnohoczwzp6da.jpg

Івано-Франківщина беззаперечно асоціюється з величною історією Галича. Та мало хто знає, що серцем Галицького краю є село Крилос. Саме тут у Середньовіччі була столиця Галицько-Волинської держави з фортецею, монастирями, ровами, валами, цілющими озерами, які збереглися до сьогодні.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: