1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Для європейських модників: франківська швейна фабрика виготовляє продукцію елітних світових брендів (відео)

versii.if.ua 09/01/2019 16:09

Швейна фабрика "Галичина" виготовляє продукцію елітних світових брендів.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ФÑанкÑвÑÑк Ñвейна ÑабÑика"

Здобули визнання на європейському ринку. Вже тривалий період швейне підприємство “Галичина” виготовляє продукцію елітних світових брендів і посідає ключову позицію у структурі легкої промисловості Івано-Франківська, –  пишуть Версії з посиланням на  Вежу.

Міська влада зацікавлена в подальшому розвиткові фабрики, яка є провідним експортером. Адже, це стабільні податкові надходження і трудова зайнятість. Продукція значно відрізняється за якістю й дизайном. Відтак, може задовольнити найвибагливішого європейського модника. А це вже показник професіоналізму і сумлінної праці виробників Галичини. Фабрика спеціалізується на пошиві верхнього жіночого та чоловічого одягу. Виробництво забезпечує, так звана, давальницька схема. Виробники надають необхідні ресурси: лекала, тканину, фурнітуру, а франківські швачки створюють з цих матеріалів одяг. Починаючи від викрійки і завершуючи пакуванням готових виробів.

Після цього клієнти забирають замовлення. Таке партнерство з’явилося не одразу. Іноземці свого часу вклали чимало зусиль, аби одяг українськоговиробника відповідав їхнім стандартам. Представництв деяких брендів, для яких шиє “Галичина”, в Україні взагалі немає. Тому, щоб придбати вироби франківських майстринь з бирками потрібно буде запланувати подорож до Європи.

Щоправда, фабрика має в Івано-Франківську фірмову крамницю з дещо демократичними цінами, у порівнянні з європейськими. Приміром, якщо за кордоном пальто від франківських майстринь буде коштувати 500-650 євро, то тут подібне можна придбати в межах тисячі гривень.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: