Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

З третього червня у Бурштині запрацюють дитячі садочки

versii.if.ua 02/06/2020 21:19

Сьогодні відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), до складу якої окрім міського голови, заступників міського голови, працівників виконавчого апарату міської ради входять представники держпродспоживслужби, поліції, ДСНС, КП "Житловик", ПАТ "Івано-Франківськгаз", АТ "Прикарпаттяобленерго".

Приватний міні садок у Львові | Центр дитячого розвиту | Baby Club

За результатами засідання було прийнято наступні рішення:
з 3 червня 2020 року дозволити роботу дошкільних навчальних закладів м. Бурштин з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог.

до 4 червня провести аналіз рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 в м. Бурштин та с. Вигівка. За результатами проведеного аналізу 4 червня відбудеться позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, де буде розглядатися питання роботи ринків на території м. Бурштин, пишуть Версії з посиланням на сторінку Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

з 3 червня дозволити відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог.

з 3 червня дозволити роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більш як 10 осіб і забороною відвідування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших закладів фізичної культури дітям молодшим 15 років).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!