Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Верховинщині тривають ремонтні роботи на трасі Р-62 Криворівня – Чернівці (фото)

versii.if.ua 22/05/2020 09:06

На Прикарпатті тривають роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво». Один із об’єктів – капітальний ремонт а/д Р-62 Криворівня – Чернівці в межах Верховинського району Івано-Франківської області, на км 0+000 – 13+000.

Підрядне підприємство розпочало влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону в с. Рівня. Рух транспорту на цій ділянці дороги не припинений, а здійснюється у реверсивному режимі, пишуть Версії з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області .

 Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із Держбюджету. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».
Роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та з дотриманням карантину.

Авторський нагляд – Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР». Технагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

Окрім цього об’єкту, в поточному році за національним проектом «Велике будівництво» в Івано-Франківській області здійснюється будівництво мосту через Дністер біля с. Сівка Войнилівська Калуського району (а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш), капітальний ремонт мосту в с. Боднарів Калуського району (а/д Н-10 Стрий – Мамалига), поточний середній ремонт а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі, а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!