Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

“Ви мені закинете корупцію”, – Шмигаль прокоментував конфлікт в Долині

versii.if.ua 12/11/2019 11:42

Голова Івано-Франківської ОДА пропонує сісти за стіл переговорів і рекомендує поторгуватися за вартість електроенергії, бо це вагома складова тарифу водопостачання та водовідведення.

Картинки по запросу шмигаль

Під час звіту за 100 днів роботи Денис Шмигаль прокоментував ситуацію в Долині, де вчора люди вийшли на масову акцію протесту через різке підвищення тарифу на воду, пишуть Версії.

“Це питання стосується місцевого органу самоврядування. Ви ж мені закинете корупцію, і що я лізу не в те”, – каже голова ОДА.

Втім, він вважає, що районна рада зробила це не зовсім в коректний спосіб.

“Ці речі треба обґрунтувати, показати, зробити графік підтримки з місцевого бюджету.  Тобто, цими процесами потрібно управляти. Тому районній раді можу лише рекомендувати сісти за стіл перемовин. Врегулювати тариф купівлі електроенергії. Поторгуватися за вартість електроенергії, бо це вагома складова у водопостачанні та водовідведенні”, – пропонує Шмигаль.

Також керівник облдержадміністрації вважає, що змінювати тариф на воду потрібно було поетапно, а не одразу збільшувати в рази.

“Тариф потрібно переглянути і розробити поетапність його зміни. Але це все я можу лише рекомендувати. Якщо потрібно допомогти розрахувати тариф чи провести перемовини – ми допоможемо, – обіцяє очільник області.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!