1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В районі проведено традиційний кубок з волейболу пам’яті Олекси Гірника

franyk.in.ua 03/04/2017 14:26

У неділю 2 квітня у Богородчанах відбувся традиційний двадцять другий турнір з волейболу, присвячений пам’яті Героя України Олекси Гірника, який проводиться в березні-квітні та збирає найсильніші команди району, про це пише сайт Богородчани Сьогодні з посиланням на Богородчанську районну раду.

Турнір проходив у спортивному комплексі Богородчанського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів. Розпочався захід виконанням Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими Героями нашої держави. Відкрили турнір Євген Гірник (син Олекси Гірника, народний депутат України 4-5 скликань), голова районної ради Михайло Головчук, голова райдержадміністрації Франко Єжак, селищний голова Ростислав Заремба та голова районної федерації волейболу  – Іван Кіф’як.

Члени оргкомітету відзначили, що на Богородчанщині існують славні традиції волейбольних змагань, і зараз активно залучається молодь до занять саме цим видом спорту.

Участь у змаганнях взяли 10 волейбольних команд району. Вже традиційно на турнірі Олекси Гірника були нагороджені кубками та медалями призери вищої ліги чемпіонату району: 3 місце – Саджава,  2 місце – Старуня, і чемпіони – команда Богородчан. Також нагороджені гравці в індивідуальних номінаціях: кращий зв’язуючий – Зіняк Дмитро; кращий нападаючий – Гавриш Василь. Матчі першої (юнацької) ліги будуть зіграні 4 та 6 березня.

Турнір пам’яті пройшов у цікавій та захоплюючій боротьбі, в підсумку в фіналі зустрілися найсильніші: Богородчани та Старуня. Цього року Богородчанські волейболісти таки підтвердили чемпіонську гру і завоювали кубок за перше місце. Команди нагороджені грамотами, кубками та грошовими преміями.

Джерело: Богородчани Сьогодні.

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы

Коментарі: