1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Богородчанщині освятили культурно-мистецький центр

franyk.in.ua 28/02/2017 13:59
Культурно-мистецький центр «Скарбниця» Богородчанського районного Палацу культури розпочав свою діяльність ще у листопаді 2016 року, пише сайт Богородчани Сьогодні з посиланням на Франківську ОДА.
З того часу в центрі постійно відбуваються виставки народних умільців та майстрів Богородчанщини, експонуються кращі роботи художників, гончарів, скульпторів, ткаль та вишивальниць району, колекції сценічних костюмів, писанок, жіночих прикрас та багато іншого.

Днями культурно-мистецький центр «Скарбниця» урочисто освятили священики Богородчанської УГКЦ Івана Богослова отці Іван Мачкодера та Михайло Момот, а також отець Володимир Петришин  УПЦКП Архистратига Михаїла,  що у с. Саджава. Символічну стрічку перерізали дві майстрині – найстарша учасниця заходу 88-річна  Ганна Пронь з с. Лесівка та наймолодша 8-річна Аня Черевко з с. Глибоке .

Всі присутні помолилися за мир в Україні та за плідну подальшу діяльність «Скарбниці». З вітальним словом виступили голова районної державної адміністрації Франко Єжак, селищний голова Богородчан Ростислав Заремба, начальник Богородчанського виробничого управління підземного зберігання газу Леопольд  Мисліборський.

Особливим дарунком для культурно-мистецького центру стала Біблія від священиків. Богородчанці сподіваються, що «Скарбниця» насправді буде осередком збереження традицій Бойківщини та місцем  зустрічі талановитих та творчих особистостей.

Коментарі: