1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Богородчанський район допомагає жителям Авдіївки

franyk.in.ua 14/02/2017 14:33

На звернення Президента України Петра Порошенка про допомогу постраждалим внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків, головою Богородчанської райдержадміністрації Франком Єжаком  організовано збір гуманітарної допомоги для жителів м.  Авдіївка, пише сайт Богородчани Сьогодні з посиланням на Богородчанську РДА.

Розпорядженням голови райдержадміністрації створено штаб по допомозі постраждалим, дано завдання організувати збір гуманітарної допомоги та провести широку інформаційну кампанію серед жителів району.

Завдяки злагодженим діям органів влади, районного волонтерського центру, особливо його голови Михайла Михайлюка, добрій волі підприємців та жителів району в короткий термін вдалося зібрати чималий провіант та 9 лютого 2017 року відправити його на Схід.

Зібрано і відправлено 107 мішків теплого одягу, 20 кг цвяхів, по одному ящику перев’язочного матеріалу і медикаментів, 2 ящики хліба, 3 тис. цегли та 11 кубів пиломатеріалів. Загальна сума допомоги оцінюється приблизно в 60 тис.грн.

Дякуємо всім хто долучився до доброї справи.

Коментарі: