1
Долар24.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.94
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.3
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Huawei обіцяє повернути гроші за смартфони, якщо додатки Google і Facebook перестануть працювати

news.finance.ua 20/06/2019 01:21

Не так давно засновник і генеральний директор китайської Huawei Рен Чженфей (Ren Zhengfei) розповів про те, що продажі смартфонів компанії впали на 40%. У грошовому вираженні падіння продажів смартфонів може обернутися збитками в розмірі $30 млрд.

Щоб хоч якось уповільнити падіння продажів смартфонів, китайська компанія розробила програму гарантії, в рамках якої обіцяється відшкодування повної вартості смартфонів Huawei, в разі, якщо на пристроях перестануть працювати популярні додатки, в тому числі Google Play Store, WhatsApp, Facebook, YouTube, Gmail, Instagram і ін. Гарантія вважається дійсною, якщо зазначені раніше програми перестануть працювати на смартфонах Huawei протягом двох років з моменту купівлі.

У повідомленні Huawei Central йдеться про те, що компанія готова повністю відшкодувати витрати покупців, якщо на придбаних смартфонах перестануть працювати додатки Google і Facebook.

Варто відзначити, що наразі ця «спеціальна гарантія» дійсна тільки на Філіппінах. Таким чином, китайський виробник намагається уповільнити падіння продажів смартфонів і підвищити довіру клієнтів.

Представники Huawei підтвердили введення «спеціальної гарантії» і повідомили про те, що ця ініціатива виходила від дистриб’юторів, з якими співпрацює Huawei. З огляду на те, що продажі смартфонів китайської компанії продовжують знижуватися, в майбутньому «спеціальна гарантія» може стати актуальною для ринків різних країн.

Коментарі: