Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

HP представила оновлений VR-шолом Reverb G2 (фото, відео)

news.finance.ua 01/06/2020 02:32

Компанія HP представила оновлений VR-шолом Reverb G2 – це та сама модель, розроблена спільно з Microsoft і Valve. Насправді HP Reverb G2 – всього лише оновлення оригінальної моделі, що вийшла торік.

Читайте також: Вчені розробили розумний шолом, що сканує температуру навколо

Зовні HP Reverb G2 мало чим відрізняється від оригінальної моделі. Конструкція не змінилася, за винятком кількох незначних поліпшень. По частині екранів теж кардинальних змін немає – пара дисплеїв роздільною здатністю 2160х2160 пікселів діагоналлю 2,9 дюйма кожен. Кут огляду дорівнює 114 градусам, а кадрова частота – 90 Гц. Водночас в HP Reverb G2 використовуються лінзи від Valve з можливістю регулювання відстані між зіницями. У HP запевняють, що нові лінзи в поєднанні з поліпшеними панелями повністю вирішують проблеми, через які в деяких випадках картинка була недостатньо чіткою (як ніби екран не протерли від відбитків пальців).

Програмна платформа та ж – Windows Mixed Reality (+ підтримка SteamVR).

З нового в HP Reverb G2 – поліпшені знімні навушники (знаходяться на відстані 10 мм від вуха користувача), що забезпечують більш високу якість звуку. Заявлена ​​підтримка технологій просторового звуку.

758c7ceec32c8a4b55816c2e009f07e2.jpg
Фото: itc.ua

Нова модель оснащується новою системою відстеження на основі чотирьох камер, які захоплюють рухи (шість ступенів свободи руху тіла) в 1,4 рази краще в порівнянні з оригінальною моделлю. Це повинно поставити HP Reverb G2 в один ряд у можливості відстеження з Oculus Rift S або Quest.