Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Google почне тестувати аналог функції AirDrop для Android

news.finance.ua 05/07/2020 00:14

Перші повідомлення про те, що Google працює над аналогом функції AirDrop для Android, з’явилися ще влітку минулого року. І ось зараз Google підтвердила розробку Nearby Share – деякі користувачі вже отримали доступ до функції в рамках бета-тестування. У коментарі Android Police представник Google підтвердив факт тестування функціональності з обмеженим число користувачів.

«Зараз ми проводимо бета-тестування нової функції Nearby Share, про яку незабаром планує розповісти докладніше», – повідомив представник Google в коментарі Android Police. «Наша мета – запустити функцію на пристроях під управлінням ОС Android версії 6.0 і вище, а також на інших платформах».

Читайте також: Нові комп’ютери Mac на процесорах Apple не будуть підтримувати встановлення Windows

Працює технологія Nearby Share в точності, як Apple AirDrop. Тобто, забезпечує простий і зручний спосіб обміну файлами між двома смартфонами з Android, що знаходяться поблизу. Початкове підключення пристроїв виконується з використанням Bluetooth, а безпосередньо передача здійснюється з використанням з’єднання Wi-Fi. По суті, Nearby Share – еволюційний розвиток застарілої технології Android Beam. Вона використовувала NFC і Bluetooth, і відправилася на звалище історії з виходом Android 10.

4d2c9a394214c89d9b9bd350f8273832.jpg

За словами оглядача Android Police, якиц випробував нову функціональність, з її допомогою можна ділитися не тільки зображеннями і відео, але і посиланнями і твітами. Функція Nearby Sharing включається в швидкому меню налаштувань Android. Крім того, несанкціонована помилкова відправка потенційно небезпечного файлу виключена, оскільки необхідно вручну підтвердити прийом файлу.