1
Долар27.89
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.63
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Юлія Сафтенко не складатиме депутатський мандат

buknews.com.ua 13/03/2018 19:11

Юлія Сафтенко залишиться позафракційним депутатом Чернівецької міської ради. Про це вона повідомила у заяві про вихід з фракції "Народного контролю" на ім'я Чернівецького міського голови Олексія Каспрука. 

- Не зрадити собі, не зрадити власній совісті, не зрадити людям, які повірили, - пояснила своє рішення Юлія Сафтенко.- Вочевидь це для мене найголовніший іспит у житті. Тому публічно коментую своє наступне рішення - вийти з фракції Народний контроль у ЧМР. Принципово вийти і стати позафракційною, а не здати мандат. Оскільки багато людей віддали за мене на виборах свої голоси. Підвести їх - я не маю права.

- Назову 3 головні причини свого рішення. Перша: один з членів фракції НК поставив підпис за секретаря мр, в опозиції до якого НК перебував задовго до того як зайшов у міську раду. Це принципово. Друга: на передостанній сесіі під час голосування за програму «Комфортне місто» принципово голосувала «за», одна з фракції , бо вважаю іти проти громади неприпустимо. На моі переконання підтримати людей , колеги з НК мене в той день так і не почули. Третя: вчорашнє голосування за звернення щодо неоднозначної ситуації в Києві 3 березня. Я проти застосування насильства до мирних людей, але і проти спекуляцій на користь одного політика. Тому я принципово утрималася. Відтак зачепили мою людську гідність - Михайло Шморгун (людина Романа Ванзуряка) написав на моїй сторінці ганебний пост з образами.

- Зневажати себе за мою позицію, я не дозволю. Фракція знає про моє рішення, натякнули на війну зі мною. А я хочу миру в міській раді та в нашій Україні ! Життя , я тебе люблю !!! - пояснила свою позицію депутат

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлію Сафтенко виключили з рядів «Народного контролю»

Довідка.Сафтенко Юлія Костянтинівна - депутат Чернівецької міськради, була обрана на місцевих виборах у 2015 році як перший кандидат від політсили "Народний контроль".

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: