Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Буковинські рятувальники, які ліквідовували наслідки повені, отримали грамоти та подяки

pogliad.ua 28/06/2020 16:46

28 червня начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області полковник служби цивільного захисту Сергій Михайлюк привітав рятувальників Зведеного загону Управління  зі святом - Днем Конституції та подякував за виконану роботу щодо допомоги місцевому населенню у подоланні наслідків негоди. Зведений загін розташовувався у с. Банилів Вижницького району. Починаючи з 22 червня в цілодобовому режимі рятувальники Зведеного загону проводили роботи з евакуації та  порятунку людей,  у взаємодії із працівниками басейнового Управління  водних ресурсів та місцевими мешканцями проводили роботи по укріпленню пошкоджених ділянок дамб, доставляли питну воду та продукти харчування для населення у важкодоступних місцях підтоплених населених пунктів та відкачували воду з підтоплених домогосподарств.

За сумлінне виконання свої обов’язків рятувальників було нагороджено грамотами та подяками від Управління ДСНС та місцевих органів влади. Також Сергій Михайлюк нагородив місцевого мешканця 15–річного Василя Мандрика, який весь час перебування рятувальників у с. Банилів надавав їм свою допомогу в мірах своїх можливостей.

Сьогодні Зведений загін завершив свою роботу у Вижницькому районі. Надалі вся допомога місцевому населенню Вижниччини покладено на працівників Вижницького районного сектору Управління ДСНС, 4 держаної пожежно-рятувальної частини м. Вижниця та рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а спецтехніку Зведеного загону буде направлено на допомогу населеним пунктам, що постраждали від повені у Новоселицькому районі.