1
Долар27.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.73
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.33
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Зменшити ставку податків для лісгоспів. Депутати Чернівецької облради вирішують, як рятувати лісову галузь

acc.cv.ua 14/09/2018 17:06
Через зміни законодавства податки за користування землею для лісгоспів зростуть удвічі, що може знищити лісову галузь

Внаслідок змін до Податкового кодексу відрахування за користування землею для лісгоспів Чернівецької області зростуть удвічі, зазначив на останній сесії, депутат обласної ради Юрій Гавриляк , який працює лісничим у «Берегометському ЛМГ». Зараз лісгоспи області щороку сплачують  52 мільйони гривень податків, тепер ця сума стане удвічі більшою, це знищить лісову галузь області,вважає депутат.

"Введення непомірних податків для лісогосподарств призведе до їх банкрутства і, як наслідок, до «прихватизації» лісового ресурсу олігархами," - прокоментував питання народний депутат Іван Рибак.

  - Нуль цілих одна десята відсотка призводить до здорожчання одного кубу деревини на 25 гривень у середньому по області, 1% - це 250 гривень, 5% - це 1250 гривень на одному кубометрі лісу. Хочу чітко заявити: наш бізнес цього не витримає! Тисячі буковинців залишаться без роботи, а їхні діти, їхні родини - без засобів до існування, - наголосив нардеп.

З огляду на це депутати обласної ради прийняли на сесії рішення створити робочу групу, що розробить текст звернення до органів місцевого самоврядування. У зверненні депутати просять владу на місцях відтермінувати прийняття рішень щодо розміру ставки податків або встановити мінімальну. 

Читати ще: Учасники АТО відмовляються від путівок на оздоровлення - депутат

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: