Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Лісівники Берегометського господарства збудували нові біотехнічні споруди

pogliad.ua 30/07/2020 16:25

Єгерська служба ДП «Берегометське лісомисливське господарство» впродовж усього року здійснює комплекс заходів щодо належного догляду за дикими тваринами. Влітку єгері, передусім, думають про майбутню зимівлю тварин: заготовляють сіно та зернові корми, кормові віники. А ще турбуються, аби в належному порядку та в достатній кількості були підгодівельні майданчики для лісових мешканців.

Нещодавно єгері завершили будівництво біотехнічних споруд, що включає в себе кормовий навіс та солонці навколо нього. Таким чином, тварини отримають у свій раціон сіно, гіллячковий корм, зерновідходи, а також мінеральну підгодівлю, повідомляє пресслужба Чернівецького ОУЛМГ.

– Біотехнічні заходи природоохоронного спрямування сприяють створенню належних умов для збільшення кількості усіх видів мисливських тварин, – зауважує головний мисливствознавець Андрій Марчук. – Тому й заготовляємо для підгодівлі сіно, гіллячкові та кропив’яні віники, вводимо в насадження плодові дерева, робимо все для того, аби збагачувалися лісові угіддя на мисливську фауну.

Завдяки цим спорудам (а їх у лісових угіддях підприємства – 350, з них – 5 збудовано цього року), поліпшуються умови існування, відтворення, збільшення чисельності та охорони мисливських тварин.