1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У селі Коновка на Буковині відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

pogliad.ua 12/01/2018 16:44

12 січня 2018 року в с. Коновка Кельменецького району Чернівецької області на шкільному подвір’ї відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Івану Ротарю. Дошка встановлена на фасаді місцевої школи – філії Кельменецького ліцею – опорного закладу – Коновському НВК. Про це повідомляють на сайті Кельменецької РДА.

Віддати шану захиснику України прийшли військові побратими - учасники АТО, вчителі та учні місцевої школи, рідні та близькі загиблого, представники влади, односельці. Серед особливих гостей – мати героя Лідія Семенівна та сестри Світлана і Антоніна.

Настоятель місцевої церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Іоан освятив меморіальну дошку, а всі присутні помолились за упокій душі загиблого героя. Пам’ять про всіх героїв Кельменеччини вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Право відкрити меморіальну дошку воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО, було надано голові райдержадміністрації Віталію Швецю та військовому побратиму Валентину Шевчуку.

Довідка
Народився Іван Ротар 13 січня 1972 року. 14 лютого 2015 року був мобілізований Кельменецько-Сокирянським об’єднаним військовим комісаріатом. Після проходження військових навчань на Рівненському полігоні передислокований у зону АТО в Маріуполь на посаду номера гарматної обслуги. Служив у протитанковій батареї протитанкового батальйону 40-ї окремої артилерійської бригади. Загинув 25 серпня 2015 року. Похований у рідному селі Коновка.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: