1
Долар24.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.37
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У ЧНУ стартувала вступна кампанія

pogliad.ua 11/07/2019 17:37

10 липня 2019 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розпочався прийом документів на навчання від вступників для здобуття ступенів бакалавра та магістра. Про це інформує сайт ЧНУ.

Найчисельніша категорія вступників – на основі документа про повну загальну середню освіту – розпочали подавати заяви в електронній формі. Тільки після подання електронної заяви можна нести документи особисто. Детальну інструкцію щодо процесу створення свого електронного кабінету та подання заяв у електронній формі можна знайти тут.

Відзначимо, що коли в абітурієнтів виникають певні проблеми при реєстрації своїх електронних кабінетів, вони можуть звернутися до консультаційного центру приймальної комісії університету (V корпус, кабінет 156) або в консультаційні центри, організовані на багатьох факультетах університету.

Деякі категорії вступників можуть подавати заяву відразу в паперовій формі (діти-сироти, учасники бойових дій, звільнені від складання ЗНО за станом здоров’я, а також ті, хто з технічних причин не можуть створити електронний кабінет).

Всі інші категорії вступників – в бакалаврат на основі диплома молодшого спеціаліста та в магістратуру – подають заяви лише в паперовій формі. Триватиме прийом документів до 22 липня для бакалаврів та до 23 липня для магістрів.

Зауважимо, що за перших півтора дні до університету подано близько 3700 заяв, з яких більше 3100 – в електронній формі.

Коментарі: